Промоција књиге " Једноставне приче" Лазара Ристовског

Специјална библиотека Чигота на Златибору и библиотека " Љубиша Р. Ђенић" из Чајетине, љубазно Вас позивају на промоцију књиге " Једноставне приче" Лазара Ристовског. Промоција ће се одржати у суботу, 7. новембра 2015. године у 19 часова у Малој сали Специјалне болнице Чигота на Златибору.

" Једноставне приче" су збирка прича о необичним људима и свакодневном животу. Познати глумац, редитељ, а сада и писац, Лазар Ристовски каже да је приче покушао да исприча на једноставан начин, онако како су се некада писале и причале приче, у време када није постојала телевизија и интернет.

О књизи ће говорити Лазар Ристовски, а програм води Мирјана Црнчевић, библиотекар Специјалне библиотеке Чигота.