Био једном један лаф - изложба посвећена Душку Радовићу

Изложба "Био једном један лаф", ауторки Олге Красић Марјановић, Виолете Ђорђевић и Саре Ивковић Марковић, отворена 3. марта 2016. године у библиотеци "Љубиша Р. Ђенић", на 30 различитих плаката бележи најважније моменте у животу и стваралаштву Душка Радовића: детињство у нишу и Суботици, долазак у Београд и почетак рада у Пионирским новинама, уређивање програма за децу Радио Београда и култна драма Капетан Џон Пиплфокс, уређивање програма на ТВ Београд - серије На слово, на слово и Лаку ноћ, децо, ТВ серија Женски разговори, рад на часопису Полетарац, уређивање на Студију Б... Изложба је отворена до 15. марта 2016. године, у организацији Специјалне библиотеке "Чигота" и библиотеке "Љубиша Р. Ђенић"