Концерт Дринских сплавара за посетиоце Библиотеке

У понедељак, 7.марта у пуној сали Библиотеке поводом Дана жена, Дрински сплавари су забављали госте Библиотеке. Групу Дрински сплавари чине Адам Ристић, гитариста, Жељко Станојевић, гитариста и Марија Киблицкаја, вокал.

Мушки део групе су музичари који долазе из Бајине Баште, а Марија стиже из Русије и већ годину дана успешно наступа са овим музичарима. Богат репеортар који су са успехом изнели ово вече чине староградске, поп - рок мелодије, шлагери, затим музичке нумере из домаћих филмова. Марија је извођењем руских балада и својим раскошним гласом одушевила све присутне. Наручито је била симпатична у извођењу народних српских песама, неодољиво и са призвуком меког руског изговора.

Вече је протекло топло и распевано, било је помало и игре, али су сви уживали, и организатори и извођачи,  најбитније посетиоци.