МУЗИЧКО ПУТОВАЊЕ ОКО СВЕТА И "ОЛД ФРЕНДС"

На Илиндан, 2. августа 2017. године на Краљевом тргу на Златибору, у организацији Библиотеке "Љубиша Р. Ђенић" из Чајетине, концерт је одржала група "Олд френдс" из Ужица. На овај начин и библиотека је обогатила туристичку понуду на Златибору. Групу чине: Жељко Димитријевић - акустична и електрична гитара, Миодраг Дикић Буцо - акустична и бас гитара и усна хармоника и Драган Цицварић - перкусије.

Сви присутни на тргу могли су уживати у разноврсном репертоару овог ужичког бенда који свирају акустичну музику различитих жанрова: рок, блуз, поп, џез, фламенко... Посебно задовољство је то што су нас чланови групе прошетали кроз Италију, Шпанију, Француску, Америку, Енглеску...тако да су звуци гитаре допирали до публике, нежно, страсно, аутентично и овај концерт се са правом може описати као Музичко путовање око света.