КОНКУРС ЗА АФОРИСТИЧАРА ГОДИНЕ

Савет традиционалног "Летњег уличног ерског кабареа", који се одржава у Чајетини и на Златибору 3. и 4. августа 2018. године, организује Конкурс за Афористичара године.

Награђени добијају дипломе Ерског кабареа и боравак у неком од хотела Златибора, и то:

1. награда - 5 дана за две особе

2. награда - продужени викенд за две особе

3. награда - викенд за две особе

Ове године афористичари шаљу до 20 објављених или необјављених афоризама који су написани током 2017/18. године а који нису објављени у књигама аутора. Афоризме слати електронском поштом под шифром, а решење шифре у посебном мејлу (један мејл - афоризми под шифром, други мејл - решење шифре). Обичном поштом афоризме слати у четири примерка под шифром, решење шифре доставити у посебној коверти.

Рок за приспеће радова је 16. јул 2018. године.

Комисија у саставу

- Нешко М. Илић, афористичар, председник комисије

- др Слободан Симић, афористичар

- Зоран Богдановић, афористичар

- Љиљана Ракић, библиотекар

одлучиће се за најбољег афористичара 11. Летњег уличног ерског кабареа.

Објављивање одлуке жирија о награђеним радовима је 30. јула 2018. године. Додела награда обавиће се првог дана манифестације. Организатор преузима право штампања књиге афоризама доспелих по објављеном конкурсу.

Радове слати на адресу:

Библиотека "Љубиша Р. Ђенић"

Златиборска 1

31310 Чајетина