Обележавање деведесет и пет година Сувоборске битке

У част 95.година Сувоборске битке и велике победе српске војске, Музеј рудничко-таковског краја у Горњем Милановцу у сарадњи са Библиотеком "Љубиша Р. Ђенић" из Чајетине организује изложбу " Ђенерал Крста Смиљанић", ауторке Снежане Ђенић, директорке Библиотеке.  Изложба је отворена 26. новембра у галерији Музеја, а све до 15.децембра заинтересовани ће моћи да погледају изложбу.

Представљајући своје остварење Снежана Ђенић је на веома интересантан исппричала животну причу генерала Смиљанића, истакавши да се тако на скроман начин само донекле одужила славном војсковођи који по заслугама свом народу спада у групунајзнаменитијих Срба XX века. Поставка садржи 76 фотографија, докумената и пропратних легенди захвањујући којима посетилац може да стекне увид у живот и каријеру генерала Смиљанића.