Резулстати конкурса за најбоњег афористичара на тему љубав

Жири у сатаву Раде Јовановић, књижевник, афористичар и председник жирија; Драгољуб Новаковић, професор књижевности и библиотекар и Мирјана Лопин Дризо, новинар и сарадник за медије "Летњег уличног ерског кабареа", на основу приспелих радова 24 афористичара и 652 афоризама, донео је одлуку о додели награда.

1. Пет дана за две особе у хотелу " Палисад" на Златибору - Милан Тодоров, Петроварадин

2. Викенд за две особе у  Музеју на отвореном " Старо село" Сирогојно - Дејан Милојевић, Београд

3.Викенд за две особе у вили " Ловћен" на Златибору - Саво Мартиновић, Београд

Додела награда обавиће се 13. августа, 2010. године, друге вечери манифестације" Летњи улични ерски кабаре" у Чајетини, на платоу испред Библиотеке " Љубиша Р. Ђенић".

Организатор Конкурса се захваљује свим афористичарима који су учествовали на конкурсу и посебно дародавцима прве, друге и треће награде.